Pastato atitvarinės konstrukcijos šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas


Geodezijos savarankiškas darbas. Įvadas. Išorinės sienos konstrukcijos schema. Išorinės sienos šiluminės varžos su vėdinamu oro tarpu, ribotai vėdinamu oro tarpu ir nevėdinamu oro tarpu skaičiavimas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.


Nevėdinami fasadai. Nevėdinamos sienos, tai kai prie laikančios konstrukcijos (plytų ar blokelių mūro, gelžbetonio plokščių), šilumos izoliacija yra klijuojama arba tvirtinama mechaniškai, o apdailos sluoksnis glaudžiasi prie šilumos izoliacijos sluoksnio. Plačiai naudojamos yra tinkuojamos sienos, kai tinkas yra įrengiamas tiesiog ant šiltinimo medžiagos.

Darbo tikslas: suprojektuoti gyvenamojo namo lauko sieną taip, kad jos šilumos perdavimo koeficiento vertė kuo mažiau skirtusi nuo norminės šilumos perdavimo koeficiento vertės.

Darbo objektas: gyvenamojo namo lauko sienos.

Uždaviniai:

1.Sudaryti išorinės sienos konstrukcijos schemą.

2.Apskaičiuoti išorinės sienos šiluminę varžą su vėdinamu oro tarpu, ribotai vėdinamu oro tarpu ir nevėdinamu oro tarpu ir šias varžas palyginti.

Pastato atitvarinės konstrukcijos šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas. (2013 m. Lapkričio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/pastato-atitvarines-konstrukcijos-silumos-perdavimo-koeficiento-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 18:07