Pastato šildymas


Statybos kursinis darbas. Aiškinamasis raštas. Skaičiavimai. Pastato atitvarų šiluminės charakteristikos. Pastato atitvarų projektinių savitųjų nuostolių skaičiavimas. Pastato šildymo sistemos galios nustatymas. Šildymo prietaisų parinkimas. Metinis pastato šilumos poreikis ir išlaidos už šilumą. Oro kiekio nustatymas. Rekuperatorių parinkimas. Elektros galių bei poreikių per metus nustatymas. Energijos poreikis vėdinimui. Literatūra.


Pramoninis pastatas su administracinėmis ir buitinėmis patalpomis yra statomas Birštono mieste. Pagrindinis fasadas orientuotas į šiaurę. Pastatas yra 5,5m aukšto, su nešildomu rūsiu po visu pastatu. Gamybinėse patalpose projektinė vidaus temperatura 18°C, kabinetuose ir san. mazguose 20°C, buitinėse patalpose 22°C, tambūre su holu 18°C.

Patate projektuojami šildymo ir vėdinimo inžineriniai tinklai, kurie jungiami prie Birštono miesto inžinerinių tinklų. Pastato bendrame rūsyje numatomos patalpos šiluminiam punktui (šilumos siurbliui).

Pastato šildymas. (2014 m. Lapkričio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/pastato-sildymas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 01:45