Pažintinių kelionių autobusu organizavimas


Kelioniu organizavimo ypatumai. Keliones organizavimas referatas. Pažintinių kelionių autobusais organizavimas kursinis. Kelionės organizavimas autobusu. Keliones marsruto tipai. Pazintiniu kelioniu turistu rusys. Naujos ekskursijos marsruto sudarymas.

Turizmo kursinis darbas. Pažintinių kelionių autobusu organizavimas. Summary. Lentelių ir paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Pažintinių kelionių autobusu planavimas ir organizavimas. Turizmo paslaugos samprata. Turizmo paslaugų paketo sudarymas. Turizmo paslaugų kokybės gerinimas. Turizmo logistikos pagrindiniai aspektai. Pažintinių kelionių maršrutų tipai. Pažintinių kelionių autobusais maršruto sudarymas. Autobuso pasirinkimas organizuojant pažintinę kelionę. Pažintinių kelionių organizacinė informacija. Pažintinės kelionės autobusu laplandijoje organizaciniai ypatumai. Lankytinos laplandijos regiono vietos. Ekskursija autobusu laplandijos regione. Išvados. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas. Turizmas tai viena iš labiausiai klestinčių verslo šakų visame pasaulyje. Dauguma pasaulio žmonių bent kartą per metus planuoja savo ir šeimos atostogas, norėdami pailsėti, susipažinti su kitų šalių kultūra, pažinti naujas vietoves.

Kelionės planavimas tai sunkus procesas, nes kelionių agentūrų, siūlančiu turizmo paslaugas yra be galo daug. Norint, kad atostogos sukeltų tik teigiamas emocijas, būtina pasirinkti tokį keliavimo būdą ir tokį kelionės organizatorių, kuris pilnai patenkintų turisto lūkesčius ir sukeltų tik teigiamas emocijas. Kelionių agentūrų siūlomos paslaugos turi užtikrinti kelionės kokybę visuose etapuose, tai yra transporto priemonės parinkimas, jo kokybės užtikrinimas, kelionės maršrutų parinkimas ir kt. Taip užtikrinama kelionės kokybė ir maksimalus kliento pasitenkinimas.

Darbo tikslas – išanalizuoti pažintinių kelionių autobusu ypatumus.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti pažintinių kelionių autobusu planavimo ir organizavimo ypatumus;

2.Išanalizuoti turizmo logistikos pagrindinius aspektus;

3.Pateikti pažintinės kelionės Laplandijoje maršrutą.

Darbo objektas – pažintinės kelionės autobusu ir jų organizavimas.

Darbo metodai:

1.Mokslinės teorinės literatūros analizė.

2.Informacinių šaltinių duomenų analizė

  • Turizmas Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Greta
  • 26 puslapiai (4321 žodis)
  • Kolegija
  • Turizmo kursiniai darbai
  • Microsoft Word 700 KB
  • Pažintinių kelionių autobusu organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pažintinių kelionių autobusu organizavimas. (2013 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/pazintiniu-kelioniu-autobusu-organizavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 09:53