Peilių tipai ir jų geometrija


Peiliu rusys. Tekinimo peilių kampai. Tekinimo peilių tipai. Tekinimo peiliu rusys. Tekinimo peilio kampai. Tekinimo peilių geometrija. Peilio geometrija. Tekinimo peilis kampai. Tekinimo peiliu rusis. Peiliu kampai.

Mechanikos laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Praktiškai susipažinti su metalo pjovimo peilių tipais ir tekinimo bei drožimo staklese naudojamų peilių pagrindiniais geometriniais parametrais. Susipažinti su peilių matavimo metodais ir matavimuose naudojamais prietaisais. Rezultatai. Išvados.


Praktiškai susipažinti su metalo pjovimo peilių tipais ir tekinimo bei drožimo staklese naudojamų peilių pagrindiniais geometriniaisišvada: praktiškai susipažinau su metalo pjovimo peilių tipais ir tekinimo bei drožimo staklėse naudojamų peilių pagrindiniais geometriniais parametrais, taip pat susipažinau su peilių matavimo metodais ir matavimuose naudojamais prietaisais.

Peilių tipai ir jų geometrija. (2011 m. Sausio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/peiliu-tipai-ir-ju-geometrija.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 03:59