Piliečių ir valdžios institucijų santykai Lietuvos viešajame administravime


Viešojo administravimo referatas. Įvadas. Įvadas į viešajį administravimą. Viešojo administravimo problemos. Motyvacijos stygius. Tarnautojų statusas. Galimybių siekti karjeros stoka. Skatinimo ir atlyginimo sistemų trūkumai. Ribotos galimybės rinktis personalą. Lietuvos parama smulkiam ir vidutiniam verslui. Išvados. Literatūra.


Lietuvos valdžios ir piliečių institucijų santykiai turėtų būti abipusiškai teisingi, ieškoma kompromisų jei iškyla nesutarimų ir valdžios institucijos turėtų imtis reformų įstatymuose jei jie neišpildo piliečių lūkesčių. Bet gaila taip toli gražu nėra, valdžios institucijos dažnai leidžia sau palankius įstatymus, neatsižvelgdami į paprastus piliečius. Mano darbe yra aptartos kelios pagrindinės iškylančios problemos viešajame administravime t.y motyvacijos stygius, tarnautojų statusas, galimybių siekti karjeros ir tobulėti stoka, skatinimo ir atlyginimo trūkumai ir ribotos galimybės rinktis personalą. Šios problemos puikiai atspindi tai, kiek spragų yra mūsų valdžios leidžiamuose įstatymouse. Tačiau mūsų vyriausybė padaro ir teigiamos naudos tai matosi mano pateiktame Lietuvos vyriausybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros plane, kuris tikrai padeda plėstis ir kurtis naujam verslui duodamas milžiniškos naudos valstybei ( keldamas valstybės ekonominį lygį ir pildidamas valstybės biudžetą) ir piliečiams (sukurdamas naujų darbo vietų).

Piliečių ir valdžios institucijų santykai Lietuvos viešajame administravime. (2013 m. Lapkričio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/pilieciu-ir-valdzios-instituciju-santykai-lietuvos-viesajame-administravime.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 25 d. 05:36