Poilsio organizavimo ataskaita


Turizmo praktikos ataskaita. Įvadas. Praktikos metu įgytų profesinių kompetencijų analizė ir užduočių įvykdymas. Išvados. Priedai.


Esu labai patenkinta šią praktiką, nes ji man leido susidurti su kitokio pobūdžio veiklomis. Labai patiko pedagogai, labai šiltai prieme, bei bendravo, kas neaišku visada padėdavo.mielai siūlė savo pagalbą. Išmokau tinkamai parengti žaidimus kurie vaikams patiktu, ir jie noriai žaistu. Išmokau pati organizuoti veiklą. Praktikos metu organizuojant įvairias veiklas atsižvelgiau į kiekvieno vaiko poreikius bei pomėgius, interesus. Skatinau juos aktyviai dalyvauti visuose renginiuose bei įvairiose veiklose.

Džiaugiuosi, kad daugiausiai dėmesio galėjau skirti patiems vaikams, jų laisvalaikio metu pažinti juos. Su vaikais bendrauti sekėsi labai gerai, stovyklos pabaigoje buvo liūdna juos palikti, buvome priprate vienas prie kito. Buvo sunku atsisveikinti. Pedagodų dėka pamačiau vaikus, susipažinau su jais, susipažinau ir atlikau praktiką susijusią su šiuo darbu kurį ateietyje gali praversti. Kaip ir minėjau esu labai patenkinta šią praktiką, pedagogais, vaikais nes tai išties labai šilta bendruomenė kurį priema ir dirba labai atsakingai bei siūlo savo pagalbą.

Poilsio organizavimo ataskaita. (2015 m. Sausio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/poilsio-organizavimo-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 17:40