Popieriaus gamybos vyniojimo komplekso elektros pavara


Elektrotechnikos kursinis darbas. Įvadas. Darbo režimų analizė, kinematinės schemos sudarymas. Variklio galios skaičiavimas ir parinkimas. Pavaros elementų parinkimas. Pavaros struktūrinės ir elektrinės schemų sudarymas. Pavaros valdymo algoritmo sudarymas. Pavaros valdymo programos sudarymas. Įrenginio saugaus eksploatavimo reikalavimai. Principinė valdymo schema. Montavimo brėžinys. Išvados.


Šio darbo tikslas yra susipažinti su popieriaus vyniojimo mechanizmo skaičiavimo principu, mechanizmo pagrindiniais kinematiniais mazgais, pavarų parinkimu tokio tipo mechanizmams.

Ši tema buvo pasirinkta, nes ji yra aktuali šių dienų pramonėje, taip pat ji yra susijusi su mano studijuojamu dalyku, turi pavarų valdymo elementų.

Šiame darbe bus sudaroma mechanizmo kinematinė schema, skaičiuojamos statinės ir dinaminės įrenginio jėgos, inercijos momentai. Taip pat bus parenkama iš katalogų mechanizmo pavara, pavaros valdymo elementai, jų instaliaciniai elementai. Be viso to šiame kursiniame darbe bus numatomas principinis pavaros valdymas, sistemos elektrinė ir elementų montavimo schemos.

Popieriaus gamybos vyniojimo komplekso elektros pavara. (2014 m. Gegužės 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/popieriaus-gamybos-vyniojimo-komplekso-elektros-pavara.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 20:36