Praktika statybos prekybos įmonėje


Uab bikuva marketingas. Santechnikos praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita prekybos imonėje. Praktikos ataskaitas su statybinem medziagom. Pardavimai prekybos įmonėje. Praktikos ataskaita statybos imoneje. Finansu praktikos ataskaita santechnikos imoneje. Gamybinės praktikos ataskaita logistikos padalinyje. Uab bikuvos prekyba nuostatai. Darbas utenoj.

Vadybos praktikos ataskaita. Įvadas. I dalis. Uab „bikuvos prekyba“. Uab „bikuvos prekyba ” istorija. Bendrasis įmonės valdymas. Kaip planuoja veiklos sritis. Kokios taikomos personalo skatinimo priemonės. Taikomos kontrolės priemonės. Pagrindinės operacijos. Mažmeninė prekyba. Didmeninė prekyba. Gamyba ir paslaugos. Svarbiausios „bikuvos prekyba“ prekių grupės. Marketingas. Vartotojai. Rėmimo priemonės ir kainų politika. Finansai. Bendra finansinė apžvalga. Ii dalis. Revizijos skyriaus, turto inventorizacijos ir kontrolės grupės analizė. Apibūdinimas. Inventorizacijos eiga. Neatitikimų kompensavimas. Turto inventorizacijos ir kontrolės grupės nauda įmonei. Praktikos metu atlikti darbai. Išvados, pastabos ir pasiūlymai. Priedai. Darbo tikslai. Susipažinti su uab “ bikuvos“ prekyba valdymu. Uab “ bikuvos“ prekyba audito skyriaus darbas. Konsultanto pareigybiniai nuostatai. Statybinių prekių grupė.


Mokomąją praktiką atlikau UAB bikuvos prekyba . Pagrindinė įmonės veikla yra statybos, remonto ir buities prekių pardavimas Lietuvoje mažmenomis ir urmu, bei įvairiausių paslaugų (pvz. : įvairių plokščių pjaustymas, įrankių nuoma, transportavimas ir kt. ). Ši bendrovė taip pat kuria specializuotų parduotuvių tinklus.

Praktikos metu susipažinau su bendrovės, organizacijos veiklos, finansinių ir buhalterinių ataskaitų, dodarbo metodologija: nuosekluuždaroji akcinė bendrovė bikuvos prekyba įregistruota Lietuvoje 1992 m. Šiuo metu yra didžiausias prekybos tinklas rytų Lietuvoje. Pagrindinė veikla – mažmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Įmonė sparčiai plėtėsi ir dabar yra žinoma klientams visoje rytų Lietuvoje. Šiandien UAB bikuvos prekyba valdo 12 prekybos centrų devyniuose rytų Lietuvos miestuose. Mūsų prekybos centrus galite rasti utenoj UAB bikuvos prekyba yra Lietuvos statybinių medžiagų prekybos asociacijos valdybos narė.

UAB bikuvos prekyba yra oficialus maan garų surinktuvų, kolo santechnikos, norgips,knauf,sakret gaminių platintojas Lietuvoje.

Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 250 darbuotojų.

Darbuotojų profesionalumo dėka jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

Bendrovės valdyba net nesiruošia sustoti, darbuotojai kontrolinis akcijų paketas priklauso įmonės įkūrėjams – gintarui sadaunikui ir stanislavai šutininienei, yra aukščiausias bendrovės valdymo organas. Bendrovėje veikia funkcinio- linijiniouab bikuvos prekyba Lietuvoje mažmenomis ir urmu parduoda statybos,remonto ir buities prekes, taip pat teikia įvairiausias paslaugas, pvz. : medienos drožlių ir plaušų plokščių pjaustymo, įrankinuo pat veiklos pradžios sąmoningai tobulėjantį, darbštų bei profesionalų kolektyvą bikuvos prekyba laiko didžiausiu savo turtu. Keliolikos žmonių kolektyvas, susibūręs 1992 metais, dabar išaugo į vieningą 250 bendraminčių komandą. Nuolat besiplečiančioje įmonėje kiekvienam gabiam žmogui suteikiamos didelės saviraiškos ir karjeros galimybės, palaikoma asmenybės saviraišką ir nuolatinis individualių įgūdžių tobulinimas. Premijos – mokamos nusipelniusiems įmonės veiklai darbuotojams, jas skiria direktorius arba padalinio vadovas, norėdamas paskatinti darbuotojus.

Praktika statybos prekybos įmonėje. (2011 m. Liepos 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktika-statybos-prekybos-imoneje.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 21 d. 19:41