Praktikos ataskaita banke Finasta


Ekonomikos praktikos ataskaita. Praktikos vietos aprašymas. Įmonės pristatymas. Darbo sąlygų įvertinimas. Įvadas. Teorinis skyrius. Sąvokos ir apibrėžimai. Skaičiavimo metodikos. Praktikos užduočių aprašymas ir darbo eiga. Išvados ir pasiūlymai. Priedai. Literatūros sąrašas.


Pagrindiniai uždaviniai praktikos metu buvo susipažinimas su įmonės veikla, fondų apskaitos vedimas, fondų veiklos ataskaitų rengimas.

Įmonė privalo vesti fondų apskaitą ir teikti viešas fondų veiklos ataskaitas ne tik klientams, bet ir auditui bei vertybinių popierių komisijai, tad praktikos užduotys buvo labai aktualios ir naudingos. Praktikos metu įgautas žinias bus galima panaudoti bet kurioje kitoje įmonėje, kurioje reikėtų susidurti ne tik su investiciniais ar pensijų fondai, bet ir su bet kokiomis finansinėmis operacijomis, vertybiniais popieriais ar apskaita.

Šioje profesinės praktikos ataskaitoje bus pateikiamos teorinės sąvokos bei skaičiavimo metodikos, su kuriomis teko susidurti praktikos metu, aprašoma praktikos eiga bei atliktos užduotys. 

Praktikos ataskaita banke Finasta. (2013 m. Gegužės 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-banke-finasta.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 07:40