Praktikos ataskaita įmonės City Hotel


Ekonomikos praktikos ataskaita. Įvadas. Įmonės charakteristika. Iį „City hostel“ aplinkos charakteristika. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Partneriai ir tiekėjai. Iį „City hostel“ strategija ir taktika. Pardavimo strategija. Iį „City hostel“ organizacinė valdymo struktūra. Prekinės veiklos analizė (1-nerių metų). Sprendimų priėmimas ir įgyvendinimas. Kainodaros sistemos veikla įmonėje. Įmonės ūkinės finansinės veiklos rezultatai. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Maitinimas hostelyje nėra privalomas, tačiau „City Hostel“ yra vienintelis iš penkių hostelių teikiantis pusryčius. Kaip ir kituose, yra sudarytos galimybės patiems svečiams išsivirti arbatos ar pasišildyti maisto. Vienas iš pagrindinių dalykų esančių hostelyje – poilsio kambarys ar kita tinkamai įrengta vieta svečiams susipažinti, susitikti, kartu praleisti laiką, pabendrauti. Šiuo atveju tai būtų virtuvė, kartu su laisvalaikio zona, kurioje galima žaisti įvairius žaidimus. Jaunimo nakvynės namų paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka gali teikti juridiniai asmenys, turintys leidimą - higienos pasą.

Praktikos tikslas: rinkti informaciją, identifikuoti paslaugų įmonės problemas.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti įmonės aplinkos charakteristiką;

2.Atlikti prekybos proceso analizę;

3.Įvertinti įmonės pajamas ir išlaidas;

4.Įvertinti finansinės veiklos rezultatus.

Praktikos ataskaita įmonės City Hotel. (2014 m. Gruodžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-imones-city-hotel.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 16:03