Programavimas java grafika ir paveikslai


Grafikos paveikslai. Java programavimas spalvos. Java programavimas kursinis. Java spera. Java kursinis darbas.

Informatikos kursinis darbas. Įvadas. Grafika ir paveikslai. Piešimas. Java apletai (applet). Grafikos pagrindai. Šriftai ir spalvos. Sienos ir separatoriai. Java. D. Grafika su awt. Java. Awt. Geom. Java. D. Histogramos. Darbas su. -aisiais atvaizdais. Darbas su java. Java kalbos pagrindiniai privalumai ir trūkumai. Išvados. Literatūra.


Java leidžia atvaizdų sukūrimą ir pasikeitimą, naudodama ir awt ir naujesnę JFC 2-ąją architektūrą. Menininkai yra linkę galvoti išreiškiant drobe kaip fondas jų atvaizdams ir grafikai. JPanel ir awt Canvas klasės objektai gali būti panaudoti kaip pagrindinė drobė. Java applets ir paraiškos riša šitas drobes jų lango rėmais. Visa produkcija į drobę vyksta per grafinį kontekstą, įdėtą į kapsulę Graphics klasės. Ši mokymo programa įveda kai kurias fundamentalias grafikos ir vaizdo gavimo sąvokas.

Programavimas java grafika ir paveikslai. (2012 m. Lapkričio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/programavimas-java-grafika-ir-paveikslai.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 22:39