Programinės įrangos inžinerijos praktika


Technologijų skaidrės. Programinės įrangos inžinerijos praktika. Apibūdinkite programų sistemų. The reason it all exists. Programinės įrangos kūrime. Sistemos projektavimas. Projektavimas tai yra sukurta projektinė dokumentacija. Dokumentacijos modelio punktai pagal IEEE 1016 standartus. Identifikacija Tipas Tikslas Funkcijos Pavaldiniai Priklausomybės Sąsaja Ištekliai Perdirbimas Duomenys. Sistemų analizė. Sistemų analizė - tai sistemos skaidymo į sudėtines dalis procesas. Taigi programos projektavime pati programa yra realizuojama. Diegimo Ciklo stadijos. Tyrimas ir analizė – per šį ciklą programoje ieškomos klaidos ir iš jos renkama informacija.


Programinės įrangos kūrime egzistuoja 7 principai – vienas iš jų „The reason it all exists“. Išvertus iš anglų kalbos – visa to egzistavimo priežastis. Programinės įrangos sistema egzistuoja dėl vienos priežasties: suteikti kažkokią tai prasmę ar vertę savo vartotojams. Visi programos sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į tai. Prieš nurodant sistemos reikalavimus, prieš pažymint apie sistemos funkcionuojamą dalį, prieš nustatant platformas ar vystymo procesus, užduoti sau klausimus tokius kaip: "Ar tai prideda tikros vertės į sistemą?" Jei atsakymas "ne", baikite darbus. Visi likusieji principai remia šį - visa to egzistavimo priežastį.

Projektavimas tai yra sukurta projektinė dokumentacija, pakankama programuotojui pradėti programų sistemos konstravimą. Projektavimas baigiasi programų sistemos architektūros (tiksliau, jos dokumentacijos) sukūrimu, kuri aprašo programų sistemos struktūrą, esmines jos sudėtines dalis bei jų jungimo būdus, kokybines charakteristikas, ir nusako esmines tolesnio detalaus projektavimo kryptis.

  • Technologijos Skaidrės
  • 2014 m.
  • Mindaugas
  • 8 puslapiai (412 žodžių)
  • Technologijų skaidrės
  • MS PowerPoint 491 KB
  • Programinės įrangos inžinerijos praktika
    10 - 4 balsai (-ų)
Programinės įrangos inžinerijos praktika. (2014 m. Gegužės 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/programines-irangos-inzinerijos-praktika.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 16:49