Programų sistemų profesinės praktikos ataskaita


Technologijų praktikos ataskaita. Įvadas. Individuali užduotis. Specialioji dalis. Kalendorinis darbo planas. Praktikos užduoties analizė. Darbo metodų ir priemonių pasirinkimo pagrindimas. Praktikos eiga. Praktikos apibendrinimas. Išvados. Siūlymai. Informacijos šaltiniai. Priedai.


Kadangi, ši praktika yra mano tiesioginis darbas, ją atlikau savo esamose pareigose - programų sistemų programuotojo. Darbo laikas buvo įprasta darbo diena nuo 9:00 iki 18:00. Praktikos metu gavau individualią užduotį – sukurti programą, kurios pagalba būtų galima palengvinti remonto kortelių išrašymą, spausdinimą, klientų duomenų saugojimą ir kitus veiksmus, kuriuos išdėstysiu žemiau. Tai ir buvo vienas iš pagrindinių mano profesinės praktikos tikslų. Be abejonės parašyti ataskaitą ir išanalizuoti praktikos eigą, parašyti išvadas ir pasiūlymus.

Ataskaitoje stengsiuosi papasakoti plačiau apie sukurtą programą, jos esamas ir būsimas galimybes, programos naudą įmonei, iškilusias bėdas, klausimus ir atsakymus į juos.

Programų sistemų profesinės praktikos ataskaita. (2013 m. Rugsėjo 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/programu-sistemu-profesines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 01:20