Psichologijos praktika


Psichologijos praktikos ataskaita. Asistento praktikos psichologijos užduotys. Pasirinkto komunikacijos proceso vertinimas ir analizė. Komunikacijos proceso stebėjimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė. Komunikacijos proceso stebėjimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė. Komunikacijos proceso stebėjimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė. Refleksija.


Šios praktikos pradžioje, tik susipažįstant su nauja mokykla ir mokytojais jaučiausi nejaukiai, nes atsidūriau naujoje nepažįstamoje aplinkoje. Mus kuruojamas mokytojas priėmė labai šiltai, su kiekvienu praktikantu pasisveikino asmeniškai ir susipažino, tai buvo labai priimtina ir jaučiausi vertinamas.

Man praktika labai patiko mokykloje, jaučiausi puikiai.

Aišku labai buvo daug užduočių išpradžiu galvojau, kad jų neįveiksiu. Bet nagrinėjant užduotis ir ieškodamas atsakymų tai įveikiau. Pamokos mokykloje vyko gerai organizuotai. Man patiko, kad mokytojas kiekviena iškilusia problema sugebėjo išspręsti. Aš įgyjau patirties, kaip vesti geras pamokos, kokie gali būti mokiniai, kaip bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniaisi.

Psichologijos praktika. (2014 m. Sausio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/psichologijos-praktika.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 14:31