Rašinys apie filmą


Rasinys apie filma angliskai. Anglu rasinys apie filma. Rasinelis apie filma. Anglu kalbos rasinys apie filma. Rasiniai apie filmus. Rašiniai apie mėgstamą filma. Rasinys apie filmus. Lietuviu kalbos rasinys apie filma. Angliskai rasinys apie megstama filma. Angliskas rasinys apie filma.

Lietuvių rašinys. Rašinys apie filmą Bado žaidynės.


Bežiūrėdamas populiariuosius šių 2012 metų filmus susimasčiau, jog vienas geresnis už kitą. Šį kartą mėgiamiausiu tapo režisieriaus Gary Rosso poapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris „Bado žaidynės“ . jis sudomino mane vien tuo, kad visas veiksmas vyksta ateityje, kaip parenkami vaikai iš skirtingų rajonų televizijos žaidimui, kuriame jie turi kautis iki mirties.

Filme rodomas kasmetinis žaidimas, per kurį iš kiekvieno rajono yra išrenkamas vienas vyras ir viena moteris žaisti. Taisyklės yra labai paprastos: dvidešimt keturi žaidėjai turi nužudyti vienas kitą ir išgyventi miške, kol tik vienas laimi.

Rašinys apie filmą. (2013 m. Birželio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/rasinys-apie-filma.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 13:42