RC generatoriaus tyrimas


Rc autogeneratoriaus tyrimas. Rc generatorius. Rc autogeneratorius. Naikvisto metodas. Rc generatoriai. Rc grandine fazine charakteristika. Stabilumo analize naikvistas. Stabilumo analizė naikvisto metodu;. Kas yra rc generatorius. Rc tyrimas.

Elektronikos laboratorinis darbas. Rc autogeneratoriaus tyrimas. Naikvisto metodu ištirti rc autogeneratoriaus susižadinimo sąlygas ir ištirti stiprintuvo stiprinimo koeficiento įtaką generuojamų virpesių formai. Naudojamų prietaisų sąrašas. Rc autogeneratoriaus tyrimas naikvisto metodu. Stiprintuvo ir grįžtamojo ryšio grandinės virpamųjų charakteristikų tyrimas. Išvados.


Naikvisto metodu ištirti rc autogeneratoriaus susižadinimo sąlygas ir ištirti stiptiriant naikvisto metodu reikalinga dar ir fazinė charakteristika, kadangi mes jos neturime, tai negalime pasakyti apie stiprintuvo su grįžtamu ryšiu stabilumą. Mes tik galime pasakyti, kad yra toks dažnis, kur Tai matyti iš lentelės ir pavyzdžio.

Esant įvairiems stiprinimo koeficientams generuojamų virpesių oscilogramos buvo labai panašios į pav. Pateiktą oscilogramą.

RC generatoriaus tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/rc-generatoriaus-tyrimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 03:27