Relinės apsaugos parametrai. relių jungimo būdai. relinės apsaugos poveikio būdai


Rėlių paskirtis. Reliniu apsaugu tipai. Reliu parametrai.

Elektrotechnikos savarankiškas darbas. Įvadas. Bendros žinios apie relinę apsaugą. Relinės apsaugos paskirtis. Gedimai elektros sistemose. Nenormalūs darbo režimai. Relinės apsaugos parametrai. Pagrindiniai RA parametrai. Rėlių jungimo būdai. Relinės apsaugos poveikio būdai. Apsaugos parinkimas. Relinei apsaugai keliami reikalavimai. Pagrindiniai relinių apsaugų tipai. Pagrindiniai relės parametrai ir charakteristikos. Kryptinės srovės apsaugos įvertinimas. Išvados. Naudota literatūra.


Pagrindiniai relinės apsaugos parametrai yra selektyvumas, greitaveika jautrumas ir patikimumas. Taip pat relių ritės į srovės arba įtampos grandines gali būti jungiamos: netiesiogiai, kai relė įjungta į grandinę per srovės ar įtampos matavimo transformatorius arba tiesiogiai kai tiesiog yra įjungta į grandinę.

Relinės apsaugos parametrai. relių jungimo būdai. relinės apsaugos poveikio būdai. (2013 m. Gruodžio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/relines-apsaugos-parametrai-reliu-jungimo-budai-relines-apsaugos-poveikio-budai.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 17:11