Remarkas Vakarų fronte nieko naujo recenzija


Vakaru fronte nieko naujo filmas. Vakaru fronte nieko naujo analize. Vakaru fronte nieko naujo santrauka. Vakaru fronte nieko naujo filmas lietuviskai. Vakaru fronte nieko naujo aprasymas. Vakaru fronte nieko naujo veikejai. Remarkas vakaru fronte nieko naujo aprasymas. Knygos vakaru fronte nieko naujo recenzija. Vakarų fronte nieko naujo recenzijos. Vakaru fronte nieko naujo anotacija.

Lietuvių recenzija. Karas - tai nepamirštamas gyvenimo tarpsnis, įsirėžęs atminty. Recenzuojama ericho marijos remarko knyga „vakarų fronte nieko naujo“.


Knyga. Ji atrodo tokia nereikšminga ir kasdieniška. Kiekvieno namuose ar aplinkoje galime jų rasti skirtingų žanrų, autorių ar dydžių. Knygose vaikams pilna išgalvotų pasakojimų apie kalbančius gyvūnus ar burtininkus. Tačiau suaugusiųjų knygose pasakojamos tikros istorijos, kurios gali priversti skaitytoją pajusti knygą taip, kad jam atrodytų, jog pats buvo knygos veikėjas. Tai išryškėja ericho marijos remarko romane „vakarų fronte nieko naujo“. Jame pateikiamas tikrasis karo veidas, atsiskleidžia psichologinės karių problemos.

Erichas marija remarkas- vienas populiariausių xx amžiaus vokietijos rašytojų. Jis yra žinomas kaip „prarastosios kartos“ rašytojas, vaizdžiai ir įtikinamai rašęs apie xx a. Gyvenimą. Jo kūryboje atsispindi to meto žmonių vargai, sunkus gyvenimas bei tragiškas likimas. Tai yra svarbiausias e. M. Remarko kūrybos bruožas. Jis pats savanoriškai dalyvavo aprašytame kare, todėl epizodai, atskleidžiantys karo žiaurumą, yra aprašyti taip tikroviškai, kad skaitytojas įsitraukia į pasakojimą, negali atsitraukti nuo knygos. Bent taip buvo man, kai skaičiau šį romaną. Siužetas įtemptas ir psichologinė įtampa didėja kiekviename puslapyje. Pagrindinis romano „vakarų fronte nieko naujo“ veikėjas, jaunas kareivis paulius boimeris, kartu su savo draugais tiesiai iš mokyklos suolo patekęs į kariuomenę. Pirmiausia jie išeina karinius apmokymus, o tada patenka į frontą. Romane rašoma, kaip p.

  • Lietuvių kalba Recenzijos
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (564 žodžiai)
  • Lietuvių recenzijos
  • Microsoft Word 6 KB
  • Remarkas Vakarų fronte nieko naujo recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Remarkas Vakarų fronte nieko naujo recenzija. (2012 m. Kovo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/remarkas-vakaru-fronte-nieko-naujo-recenzija.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 25 d. 13:38