Rinkodaros planas AB LESTO


Vadybos planas. Santrauka. Ab“Lesto“ marketingo aplinkos analizė. Įmonės vizija, misija ir tikslai. Organizacijos vidinė (mikro) aplinka. AB „LESTO“ makroaplinka. Galimybės ir grėsmės. Ssgg (swot) analizė. Rinkos ir vartotojų tyrimai. Lesto pramonė Lietuvoje. Lesto vartojimo tendencijos ir prognozės. Lesto konkurencinė aplinka. Rinkos segmentacija ir pozicionavimas. Lesto vartotojų segmentacijos kriterijai. Lesto rinkos segmentai. AB“LESTO“ tikslinės rinkos segmentas ir pozicionavimas. Taikoma rinkodaros strategija. Rinkodaros strategijos tikslai ir kryptys. Taikomos rinkodaros komplekso priemonės. Rinkodaros strategijos keitimas. Situacijos analizė. Naujų nišų paieška. Naujas produktas. Prekės ženklo kūrimas. Prekių paskirstymo kanalai. Produkto testavimas. Projekto valdymo planas. Struktūrinis darbų išdėstymas. Žmogiškieji ištekliai. Finansinis planas.


LESTO 2013 m. pabaigoje buvo 2391 etatai, tarp jų 158 vadovai, 96 skirtingos pareigybės. Bendrovėje yra 5 vadovų hierarchiniai lygiai: įmonės vadovas, tarnybos, departamentai ir skyriai.

Bendrovės veikla organizuojama centrinės buveinės ir regionų principu. Centrinės buveinės padaliniai atsakingi už funkcinių sričių politikų, strategijų formavimą ir regioninių padalinių veiklos koordinavimą. Regioniniai padaliniai atsakingi už šių politikų, strategijų įgyvendinimą ir darbo organizavimą regione.

Mano nuomone žmogiškųjų išteklių vadybos sprendimai yra neatsiejami nuo įmonės verslo sėkmės.

Visų naujų produktų/ prekinių ženklų / įmonių planavimas prasideda nuo biudžeto planavimo ir prognozių. Nuo įmonės finansinių rodiklių priklauso tolimesnė jos ateitis, priimami sprendimai, veikla ir kt.

Lesto į naująjį produktą (Besigydantis tinklas) jau investavo virš 1 mln. litų. Įvertinus šio projekto nauda bus sprendžiama dėl tokio tinklo plėtros galimybių. Pateikiu preliminarų Lesto finansinį/balanso planą.

  • Vadyba Planai
  • 2015 m.
  • Artūras
  • 15 puslapių (2538 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vadybos planai
  • Microsoft Word 491 KB
  • Rinkodaros planas AB LESTO
    10 - 10 balsai (-ų)
Rinkodaros planas AB LESTO. (2015 m. Sausio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-planas-ab-lesto.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 04:09