Rudenėlio šventės scenarijus


Rudenelio svente darzelyje scenarijus. Rudens šventės scenarijus. Rudenelio sventes darbai. Rudenėlio šventė scenarijus. Rudenelio sventes scenarijai. Rudenėlio šventės sventes. Rudenelio sventes scenarijus lietus. Scenarijus rudenelio sventei. Rudeneliosventes scenarijus. Dainu sventes scenarijus.

Pedagogikos scenarijus. Rudenėlio šventė. Pradžia. Rudenėlis. DAINA „Obuolėliai obuoliukai“. DAINA „Morkų gatvė“. RATELIS „Kas ten darže auga“. „Aš einu rudenėlio takučiu“. Ratelis „Kiškis“.


Sveiki visi! Bėgau per miškus per laukus, gražiausiom spalvom viską nudažydamas ir suradau tokį sodą, kuriame augo tokie kvapnūs ir dailūs obuoliai, kad nesusilaikiau jų į pintinę nesusikrovęs. Štai jie (mosteli į obuoliukus) mažučiai, gražučiai ir žinokit (tėveliams kužda) jie – nepaprasti obuoliai. Jie ne tik kad turi daug vitaminų, moka kalbėti, bet dar ir labai labai gražiai dainuoja.

Rudenėlio šventės scenarijus. (2013 m. Rugsėjo 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/rudenelio-sventes-scenarijus.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 18 d. 03:42