Rusijos - Ukrainos santykiai


Rusijos ir ukrainos santykiai. Ukrainos ir rusijos santykiai. Ukrainos rusijos santykiai. Rusija ukraina bakalauro darbas. Ukraina ir rusija. Skaidres apie ukraina. Ukraina ir rusija santykiai. Ukrajina savarankiški darbai. Darbas apie gudijos word.

Politologijos referatas. Įvadas. Ukrainos kelias. Ukraina po ssrs subyrėjimo. Ukraina po oranžinės revoliucijos. Rusijos vaidmuo. Rusijos- ukrainos santykių pasekmės. Išvados. Literatūros sąrašas.


Aktualumas: ši tema yra aktuali, nes išplėtoja santykius tarp Rytų Europos šalių, buvusių bendros sąjungos respublikų, tarp Rusijos ir Ukrainos.

Darbo tikslas: suvokti buvusius ir dabarinius santykius tarp dviejų valstybių, kurių viena lyg ir norėtų pasukti skirtinu keliu, tačiau to padaryti neleidžia kita.

Darbo uždaviniai: 1. Supažindinti Ukrainos siekius Rytų Europoje.

2. Išsiaiškinti Ukrainos oranžinės revolucijos priežastis.

3. Paaiškinti Rusijos norą būti lyderiaujančia valstybe R. Europoje.

4. Aptarti Rusijos- Ukainos santykių pasekmes.

Metodai: darbe nus naudojamas aprašomasis metodas, nes šiuo metodu galima pateikti svarbius faktus bei procesą apie darbo objektą.

Naudota literatūra: darbe remsiuosi Lopatos, Sirutavičiaus, Šatūnienės darbais apie Ukrainos santykius, taip pat oranžinės revoliucijos priežastis, veiksnius. Dar bus Umlando ir V. Landsbergio pamąstymai apie Ukrainos polinkį link ES, o galbūt grėsmes.

Struktūra: darbas suskirstytas į tris skyrius. Pirmas skyrius turi du poskyrius, kuriuose kalbėsiu apie Ukrainos raidą nuo SSRS žlugimo iki oranžinės revoliucijos, ir po revoliucijos santykius. Antrame skyriuje bus kalbama apie Rusijos įtaką Rytų Europai, būtent Ukrainai, kokiais konkrečiais aspektais remiamasi. Galiausiai trečias skyrius apims Ukrainos ir Rusijos dvišalių santykių-veiksmų pasekmes.

  • Politologija Referatai
  • 2012 m.
  • Marius
  • 11 puslapių (2251 žodis)
  • Universitetas
  • Politologijos referatai
  • Microsoft Word 83 KB
  • Rusijos - Ukrainos santykiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Rusijos - Ukrainos santykiai. (2012 m. Lapkričio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/rusijos---ukrainos-santykiai.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 00:09