Saldainių gamyba veiklos planas


Ekonomikos savarankiškas darbas. Santrauka. Verslo aprašymas. Prekių ar paslaugos aprašymas. Uab “Dulcy pop” vizija, misija , tikslai. Vadyba. Darbuotojai. Rinkodara ir konkurentų analizė. Rinkos apžvalga. Uab „Dulcy pop“ kainodara. “Uab Dulcy pop“ pardavimo strategija. “Uab Dulcy pop“ reklama. Vidinės ir išorinės aplinkos analizė. Uab “Du ssgg analizė. Uab “Dulcy pop” pest analizė. “Dulcy pop” konkurentų analizė. Įmonės kapitalo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Naudota literatūra.


Veiklos plano parengimas yra metodas surinkti pagrindinę informaciją apie planus, kuriuos verslininkai turi, kurdami įmonę. Taip pat, tai yra būdas pristatyti verslo idėją investuotojams. Įvertinant tai, kokią funkciją veiklos planas atlieka išorinio finansavimo paieškose, reikia skirti daug dėmesio jo turiniui ir struktūrai.

Remiantis veiklos plano tyrimu UAB „Dolcy pop“ turi didelę perspektyvą įsitvirtinti rinkoje, prekiauti kokybiškomis prekėmis, ne tik Šiaulių mieste, bet ir apylinkinuose miestuose, o ateityje ir kitose šalyse, kadangi naturalių saldumynų paklausa nuolat auga.

Saldainių gamyba veiklos planas. (2014 m. Gegužės 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/saldainiu-gamyba-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 09:45