Salomėja Nėris Tolimas sapnas interpretacija


Tolimas sapnas analize. Salomeja neris tolimas sapnas analize. S neris tolimas sapnas analize. Neris tolimas sapnas analize. Eilerascio tolimas sapnas analize. S.neris tolimas sapnas. Tolimas sapnas salomeja neris analize. Žydi saulė eilėraštis salomėja nėris tekstas. Tolimas sapnas s.neris. Salomeja kaip subjektas isgyvena namu netekimą.

Lietuvių interpretacija. Teksto interpretacija. Salomėja Nėris. Eilėraščio Tolimas sapnas analizė ir interpretacija.


Eilėraščio kompozicija atvira, tai išlaiko kūrinio nuotaiką. Jame išsakyta ir dvasios kančia, ir savo kaltės jutimas bei bandymas pasiteisinti, o taip pat ir meilė. Tėvynės ilgesys tampa labiausia išplėtota tema, lyrinis subjektas namų netekimą išgyvena kaip likimo skriaudą (ši idėja dar labiau plėtojama kūrinyje „Dideliame name“).

S. Nėries poezija tapo tautiško dvasinio patyrimo dalimi. Jos talentas į kūrybos amžinumo sferą įtraukė akimirkos, išgyvenimo svarbą, jausminę gyvenimo liniją – visa tai puikiai atspindi ir aptartas eilėraštis „Tolimas sapnas“. Tokia sukurta tradicija ryški ir svarbi iki šių dienų (P. Širvio, J. Degutytės, J. Marcinkevičiaus kūryba).

Salomėja Nėris Tolimas sapnas interpretacija. (2013 m. Spalio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/salomeja-neris-tolimas-sapnas-interpretacija.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 27 d. 19:51