Santuoka ir šeima pristatymas


Sociologijos skaidrės. Santuoka ir šeima. Kas yra šeima? Šeima – svarbiausias visuomeninis vienetas. Socialogai skiria du šeimos tipus. Šeima branduolys- ją sudaro tik kartu gyvenantys vyras. Viduramžių santuoka. Viduramžių santuoka buvo dviejų šeimų sudaroma turto sutartis. Vaikai. Šeimos tikslas- užtikrinti giminės tęstumą. Didžioji dalis moterų dėl menkų medicinos žinių ir higienos trūkumo gimdydamos miršdavo. Gyvenimo trukmė. Viduramžiais žmonės vidutiniškai išgyvendavo 38 metus. Vestuviniai drabužiai. viduramžiais.


Viduramžių santuoka buvo dviejų šeimų sudaroma turto sutartis. Retai kada tuokdavosi iš meilės ir net gi dažnai būsimų sutuoktinių tėvai dėl kraičio ir santuokos susitardavo vaikams dar esant mažiems.

Viduramžiais žmonės vidutiniškai išgyvendavo 38 metus. Todėl, jie šeimose labai gerbdavo pagyvenusius žmones už gyvenimo patirtį.

Santuoka ir šeima pristatymas. (2015 m. Vasario 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/santuoka-ir-seima-pristatymas.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 22 d. 13:00