Saulės kolektoriai, saulės kolektorių montavimas, šiluminiai procesai


Aplinkoje vykstantys siluminiai procesai. Saules kolektoriuje vykstantys procesai. Saules energija ir kolektoriai referatas. Siluminiai procesai saules. Saules kolektoriai panaudojimas namuose referatas. Saules energija ir kolektoriai kursinis. Saules kolektoriai referatai. Saules kolektoriai kursinis. Siluminiai+procesai. Referatas saules kolektoriai.

Fizikos referatas. Įvadas. Pastatų energijos poreikiai. Saulės kolektoriai. Saulės kolektorių montavimas. Šiluminiai procesai vykstantys saulės kolektoriuje. Išvados:. Literatūra.


Tiesioginę saulės energiją žmonija pradėjo naudoti dar tada, kai gyveno olose. Tai buvo pirmieji saulės energiją naudojantys objektai – pastatai. Nuo seniausių laikų įvairioms reikmėms yra naudojama saulės šiluma, o nuo praeito šimtmečio vidurio saulės energija naudojama elektrai ir šilumai gaminti.

Atsinaujinantys energijos šaltiniai vaidina svarbų vaidmenį subalansuotos ateities energetikos vystymuisi. Pažangiose ir išsivysčiusiose pasaulio šalyse orientuojamasi į vietinį ir atsinaujinančių energijos šaltinių įsisavinimą. Žmonijos siekis sumažinti šiltnamio efektą ir išsaugoti neužterštą supančią aplinką skatina vis daugiau dėmesio ir lėšų skirti atsinaujinančių energijos šaltinių vystymui ir vartojimui.

Saulės energijos naudojimo apimtys yra susiję su energijos poreikiais. Daugiausiai energijos sunaudojama pastatuose, jų apšildymui, apšvietimui ir statybai.

  • Fizika Referatai
  • 2013 m.
  • Vitalijus
  • 12 puslapių (2386 žodžiai)
  • Fizikos referatai
  • Microsoft Word 205 KB
  • Saulės kolektoriai, saulės kolektorių montavimas, šiluminiai procesai
    10 - 1 balsai (-ų)
Saulės kolektoriai, saulės kolektorių montavimas, šiluminiai procesai. (2013 m. Sausio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/saules-kolektoriai-saules-kolektoriu-montavimas-siluminiai-procesai.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 23 d. 16:49