Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje - Literatūra, 7 kalbėjimo potemė (2 variantas)

Visas naujas 2016 m. kalbėjimo potemes rasi čia - kalbėjimo potemės

Senosios literatūros vertybės. Kas yra senoji literatura. Senosios literaturos rasytojai. Senosios literaturos vertybes svarbios dabartyje. Senoji literatura vertybes. Senoji literatura suteikia galimybe rasti ir pletoti vertybes kurios butu svarbios dabartyje. Senoji literatūra amžius. Senosios literaturos autoriai. Senoji literatūra tai. Senoji literatura kas tai.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2016. 12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Literatūra, 7 potemė. Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje. Pagrįskite šią mintį arba ją paneikite.


XIII-XVIII amžiais parašyta literatūra yra vadinama senąja.

Antanas Baranauskas, Motiejus Valančius, Simonas Daukantas bei Vincas Kudirka yra lietuviu grožines literatūros autoriai, tačiau jos pradininku laikomas Kristijonas Donelaitis.

Taip pačiai aktyviai visuomenes švietimu buvo uzsiemes ir Motiejus Valančius. Gimęs turtingo valstiečio šeimoje, jis nutarė buti kunigu, vėliau tapo ir Žemaičiu vyskupu.

Šiuolaikinė grožinė literatūra nuo senosios skiriasi kaip diena ir naktis.

Paaugliai yra dažnai sudominami pabandyti kažką naujo, todėl būtent esant jauname amžiuje yra labai pavojinga pasukti blogu keliu, susidėti su netinkamais draugais.

Nors dabar gyvename XXI amžiuje, visuomene turi tas pačias problemas, kaip ir prieš pora šimtų metu. Mano nuomone dabar gauname daugiau žinių, apie įvairias žmonių ydas, atrodo, kad visuomene ritasi žemyn, bet iš tiesu, niekas iš tiesu taip labai ir nepasikeitė, tiesiog dabar dėl technologijų pažangos informacija yra labiau paplitusi.

  • Lietuvių kalba Potemės 2016
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (627 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2016
  • Microsoft Word 11 KB
  • Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje - Literatūra, 7 kalbėjimo potemė (2 variantas)
    10 - 1 balsai (-ų)
Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje - Literatūra, 7 kalbėjimo potemė (2 variantas). (2013 m. Vasario 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/senoji-literatura-suteikia-galimybe-praeityje-rasti-ir-pletoti-vertybes-kurios-butu-svarbios-dabartyje---literatura-7-kalbejimo-poteme-2-variantas.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 23 d. 02:42