Šiltnamių įmonės verslo planas


Ekonomikos verslo planas. Reziumė. Įmonės charakteristika. Rinka ir konkurentai. Marketingo planas. Finansinis planas. Išvados. Lentelės. Priedai. Šis dokumentas yra iį „šernės” verslo planas. Minėtoji šiltnamių įmonė yra įsikūrusi kaune. Verslo plano tikslai dvejopi.


Krūmų, spygluočių ir lapuočių medžių sodinukų auginimas

Todėl įmonė nori įdiegti naujos veiklos rūšį -tai sodo centro įkūrimas.

Į vakarus nuo įmonės yra Botanikos sodas , pavasarį ir vasarą pritrau - kiantis nemažai žmonių. IĮ „ŠERNĖ ” palaiko gerus ryšius su Botanikos sodu, kuris ir ateityje mielai bendradarbiaus su sodo centru, plečiant veiklą. IĮ „ŠERNĖ” galės įsigyti iš Botanikos sodo daug įvairių augalų ir naudotis specialistų paslaugomis.

Priešais įmonę, kitoje gatvės pusėje, yra buvusios karinės bazės pastatai, kuriuos planuojama atnaujinti ir naudoti kaip Kauno krašto parodų centrą.

Tai taip pat turėtų patraukti nemažai žmonių ir suteiktų įmonei papildomas galimybes , plėtojant ryšius su visuomene.

5616 m2 prekybos ir prekių pristatymo salė

jas sudaro šaldytuvas (30 m2) ir nedidelis ofisas: kontora (48 m2),

virtuvė (16 m2 ) ir sanitarinis mazgas ( 32 m2 ).

1996 metų rudenį „Magnus`` pradėjo prekybą sodinukais atvirame lauke Ąžuolyne esančiame plote. Ten firma turi 3ha plotą sodo centro veiklos vystymui. Sodo centras čia bus kuriamas palaipsniui. Planuojama pastatyti Ąžuolyne modernų sodo centrą (su šiltnamiu). Įmonė ieško užsienio partnerių, kad padėtų investicijų klausimais. 1997 m pavasarį plote buvo pastatytas polietileninis šiltnamis, kuris yra naudojamas kaip laikinas sodo centras.

Smulkūs prekybos taškai yra tradiciniai sodui skirtų produktų pardavimo kanalai, tačiau jie netrukus susidurs su didele konkurencija iš profesionalesnių parduotuvių pusės, kurios siūlo platesnį pasirinkimą ir

daugiau paslaugų. IĮ „ŠERNĖ” gali pasinaudoti vykstančiais pokyčiais ir užimti rinkos dalį.

Lietuvos vartotojai nejaučia prisirišimo prie dažniau lankomų parduotuvių. Jie labai domisi naujais prekybos centrais ir parduotuvėmis, restoranais, barais. Tai reiškia, kad naujas prekybos centras bent jau iš pradžių pritrauks daug klientų. IĮ „ŠERNĖ” turi užsitikrinti, kad šie klientai sugrįš dar ir dar kartą. Nesant sodo centrų tinklui, vartotojai turės nedidelį pasirinkimą, jei norės nusipirkti savo sodui viską vienoje vietoje. Žinoma, ateityje konkurencija šioje srityje gali išaugti.

„MAGNUS``bus rimtas IĮ „ŠERNĖ” konkurentas. Ši firma turi pranašumą jau vien dėl to, kad pirmoji pradėjo kurti sodo centrą Kaune. Dabar jie pritraukia dideles pajamas gaunantį visuomenės sluoksnį. Be to, jie praktiškai išbando rinkos poreikius ir gali priderinti savo sodo centrų koncepciją prie rinkos reikalavimų.Gerai yra tai, kad „Magnus`` populiarina sodo centro idėją, žmonės daugiau sužino apie savo sodų sutvarkymo galimybes. „Magnus`` savo dėmesį skiria apželdinimo ir kolektyvinių sodų poreikiams.

Dabartinėje padėtyje IĮ ŠERNĖ turi pasinaudoti sodo centrų rinkos augimu ir smulkių prekybos taškų traukimusi iš rinkos.

  • Ekonomika Verslo planai
  • 2011 m.
  • 14 puslapių (2520 žodžių)
  • Mokykla
  • Ekonomikos verslo planai
  • Microsoft Word 18 KB
  • Šiltnamių įmonės verslo planas
    8 - 1 balsai (-ų)
Šiltnamių įmonės verslo planas. (2011 m. Birželio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/siltnamiu-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 23 d. 00:32