Sirija skaidrės


Geografijos skaidrės. Pasaulio šalys. Istorija. Islamas. Geografinė padėtis. Ekonomika. Politinė sistema. Faktai. Pilietinis karas. Kariuomenė. Maistas. Faktai. Karas- tai kasdienybė. Tautiniai rūbai. Karas- tai ne laikas pasiduoti. Ir dar tu skundiesi savo gyvenimu? Kad neturi naujausio Iphone? Jie kov0ja dėl laisvės, o tu dėl populiarumo? Spejimas. Atsakymas.


Istorija1 Istorija2 Islamas Geografinė padėtis Ekonomika Politinė sistema Faktai Spėjimai Pilietinis karas1 Pilietinis karas2 Kariuomene Maistas Maisto nuotrauka Faktai Nuotraukos Spėjimas Vėliavas.

Sostinė: Damaskas Prezidentas: Bašaras al-Asadas Gyventojų skaičius: 22,4 milijonų (2012 m.) Pasaulio Bankas Valstybinis himnas: Humat ad-Diyar Valstybinė kalba: Arabų kalba.

Ar jau numanai kokia čia šalis? *Taip( sakyk savo nuomonę) *Ne *Galbūt Jeigu visdar neatspėjote keliaujame toliau.

Šalies virtuvė yra labai turtinga ir reta,dažniausiai maistas būna iš pietų viduržemio jūros, Graikijos, pietvakarių Azijos. Kartais tai būna panašu į prancūzų virtuvę.

Mokslas iki 12 metų yra nemokamas, Šalyje pastoviai vyksta karai, Populiariausias sportas yra futbolas Didžiausias miestas Allepo.

Vis dar nesupratot? Ar kas nors žinote kokia tai šalis?

Sirija skaidrės. (2015 m. Balandžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/sirija-skaidres.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 24 d. 01:05