Skaidrės Vaižgantas


Kodėl nesurado laimės mykoliukas ir severiutė?. Kodel nesurado laimes mykoliukas ir severiute. Dedes ir dedienes rapolo geises aprasymas. Rapolo geišės charakterio bruožai. Kodel nesurado laimes severija. Kodel nesurado laimes mikalojus ir severyte?. Kodel nesirado laimes mikoliukas. Severiute paveikslas. Rapolo geišės charakteris užduotys. Kodel nesurado meiles mykoliukas ir severiute.

Lietuvių skaidrės. Uždaviniai. Įvadiniai klausimai. Kokius tikslus turėjo rašytojas ateidamas į literatūrą? Ko siekė savo kūryba?. Kokius socialinius tipus užsibrėžia pavaizduoti?. Namų darbų aptarimas. Mykoliukas. Mykolas-Mykoliukas (1). Mykolas-Mykoliukas (2). Mykoliuko portretas. Mykoliuko portretas. Išvados. Diskusiniai klausimai. Severjos paveikslas. Rapolas Geišė. Kodėl nesurado laimės Mykoliukas ir Severiutė?. Apie meilę pagal Vaižganto „Dėdes ir dėdienes“. Mykoliuko meilė. Severijos meilė. Rapolo Geišės meilė. Parenkite tezes rašiniams. Namų darbai. Nacionalinio charakterio bruožai. Sukurti ne mažiau kaip 100 žodžių pastraipą. Apibendrinimas. Pabaikite sakinius.

Skaidrės Vaižgantas. (2013 m. Birželio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/skaidres-vaizgantas.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 25 d. 02:13