Socialinio darbo praktika mokykloje


Sociologijos praktikos ataskaita. Pažintinės socialinio darbo praktikos ataskaita. Praktikos vieta: Všį „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla. Įvadas. Praktikos vietos veiklos analizė. Asmeninės veiklos praktikoje aprašymas ir analizė. Asmeninės jausmų refleksijos analizė. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Praktikos rezultatus vertinčiau teigiamai, nes pavyko įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Ši praktika buvo puiki galimybė pagilinti savo teorines ir praktines žinias. Taip pat įgyti praktinių socialinio pedagogo darbo įgūdžių, susipažinti su socialinio pedagogo veikla ir turėjau puikią progą įsijausti į socialinio pedagogo vaidmenį .Socialinės pedagogės darbas yra labai atsakingas, nes jo veiklos tikslas – mokinio gerovė, saugumas. Nuo socialinio pedagogo darbo rezultatų priklauso visų jo ugdytinių bei klientų tolimesnė socializacija ir savirealizacija. Tad labai svarbios yra jo teorinių žinių apie skirtingus socialinio ugdymo būdus ir metodus bei gebėjimas juos taikyti praktiškai, mokėjimas projektuoti savo veiklą, priimti būtinus sprendimus ir numatyti būsimą rezultatą.

Socialinio darbo praktika mokykloje. (2013 m. Gegužės 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-praktika-mokykloje.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 00:59