Socialinių tinklų analizė ir taikymas


Informatikos kursinis darbas. Įvadas. Internetiniai socialiniai tinklapiai. Internetinio socialinio tinklapio samprata. Internetinių socialinių tinklų raida. Saugumas socialiniuose tinkluose. Privatumo problemos. Internetinis persekiojimas. Saugumo užtikrinimas. Socialinių tinklų įtaka asmeniniam gyvenimui. Socialinių tinklų daromas poveikis sveikatai. Socialinių tinklų priklausomybės problemos. Išvados. Literatūros sąrašas.


Taip asmenys besinaudojantys socialiniais tinklapiais gali susidurti su įvairiomis problemomis, susijusiomis su asmeninės informacijos patekimu į viešąją erdvę.

Socialinių tinklų išplitimas atnešė ne tik privatumo problemų, tačiau ir grėsmę sveikatai. Vis daugiau žmonių liguistai įsitraukia į socialinius tinklus ir tai gali sukelti daugybę naujų problemų.

Šio kursinio darbo tikslas – išanalizuoti internetinius socialinius tinklus.

Kursinio darbo aprašomi objektai – internetiniai socialiniai tinklai, jų ypatumai, vartotojų saugumas bei privatumas, poveikis sveikatai.

Socialinių tinklų analizė ir taikymas. (2014 m. Balandžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialiniu-tinklu-analize-ir-taikymas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 11:50