Spartinančiosios atminties sandaros modeliavimas ir tyrimas 3 laboratorinis darbas


Elektronikos laboratorinis darbas. Spartinančiosios atminties sandaros modeliavimas ir tyrimas 3 laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Modeliavimo rezultatai.


Modeliuojamo kompiuterio atminties sistemos struktūrinė schema

Kai spartinančiosios eilutes ilgis yra pastovus tik keičiama jos atminties talpa pataikymu i spartinančiąja atminti skaičius didėja, nepataikymu mažėja. Taip pat mažėja pakeistu eilučių skaičius. Nepataikymu į spartinančiaja atminti procentas mažėja. Dėl to galime teigti, kad atminties efektyvumas didėjant spartinančiosios atminties talpai didėja.

Kuomet spartinančiosios atminties talpa yra pastovi, o keičiamas tik eilutes ilgis gaunami dar geresni nepataikymų į spartinančiąją atminti procentas. Galime daryti išvadas, kad didinat spartinančiosios atminties eilutes ilgi gauname dar didesni atminties efektyvumą.

Suderinus tam tikra spartinančiosios atminties talpa ir eilutes ilgi galima išgauti maksimalų atminties efektyvumą, tačiau yra tam tikra riba nuo kurios kintant tiems dydžiams efektyvumas nebekinta.

Spartinančiosios atminties sandaros modeliavimas ir tyrimas 3 laboratorinis darbas. (2015 m. Spalio 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/spartinanciosios-atminties-sandaros-modeliavimas-ir-tyrimas-3-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 11:21