Specializacijos ataskaita. Darbas su rizikos grupės vaikais


Socialinio darbo specializacijos praktikos ataskaita. Socialinis darbas su rizikos grupes vaikais. Specializacijos praktikos ataskaita. Grupinio darbo su rizikos grupes vaiku isvada. Ataskaita apie socialinį darbą su. Socialinis darbas su rizikos grupes vaikais. Šeimos pedagogika. Socialinis darbas su rizikosgrupės vaikais. Socialines pedagogikos praktikos ataskaita su specializacija rizikos grupes vaikai. Socialinio darbo praktikos ataskait su neigaliais vaikai.

Pedagogikos praktikos ataskaita. Įvadas. Analitinė dalis. Išvados. Priedai. Ši specializacijos praktika taikos pagrindinėje mokykloje man patiko, kadangi buvo tikrai naudinga, stebėjau ir dalyvavau realiame kasdien vykstančiame mokykloje, sudėtingame darbe su vaikais. Dirbdama šalia socialinės pedagogės tutėau progos kasdien susidurti su mokykloje kylančiomis problemomis, kurių yra tikrai labai daug ir jų sprendimo būdais ir juos aptarti su socialine pedagoge. Džiugu, kad praktika atitiko mano specializacija, kadangi daugiausiai teko dirbti su probleminiais vaikais, taigi tikrai pamadarbo su rizikos grupės vaikais specifiką iš arti. Taigi iš šios nors ir gana neilgą laiką trukusios praktikos takrai gavau daug naudingo, ką galėsiu panaudoti savo socialinės pedagogės darbe baigusi studijas.

Specializacijos ataskaita. Darbas su rizikos grupės vaikais. (2012 m. Balandžio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/specializacijos-ataskaita-darbas-su-rizikos-grupes-vaikais.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 12:27