Statyba 3D spausdintuvu


Statybos savarankiškas darbas.

Statyba 3d spausdintuvu žilvinas šnaras ir edvinas janulis. D spausdintuvo pradžia. Lower Costs.


Statybos kaštai mažesni, nes naudojamos žaliavos iš perdirbtų medžiagų ir betono Statybos kaina didesnė, nes naudojamos žaliavos yra naujos, darbuotojų skaičius didesnis Darbų saugos rodiklis ženkliai pagerėja, nes darbuotojai tik surenka spausdintuvą Darbų sauga reikalauja daugiau priežiūros ir kontrolės, nes objekte dirba daug darbininkų 3D spausdinimo technologija yra sparčiai tobulėjanti sritis, kuri veržiasi į daugelį pramonės šakų. Neatsiejamai tobulėja ir 3D statybos technologija kuri žada jau po penkerių jau metų demonstruoti gyvenamųjų ir daugiabučių namų projektus.

3D namų statybos technologija yra dar tik tobulėjanti sritis, kuri turi vis dar turi neišspręstų trūkumų. Žinoma šis statybos būdas turi ir privalumų: greitesnė namo statyba, sumažėja darbų kiekis keliantis pavojų darbuotojų gyvybei ar sveikatai, pastatyto namo kaina žymiai mažesnė negu įprasto namo. Tačiau reikalingas mažesnis darbuotojų skaičius statybvietėje mažina darbo vietų skaičių pramonės sektoriuje tai pat pirkėjai vis dar nepasitiki naujuoju statybos būdu.

Atsižvelgiant į 3D statybos ir tradicinės statybos duomenis, 3D namo statybos kaina būtų ženkliai mažesnė už tradicinio namo statybą, kadangi reikalingas mažesnis darbuotojų skaičius, naudojama mažiau elektros įrenginių bei mašinų. Tai pat gerėja darbo saugos rodiklis, nes statybvietėje dirba mažiau darbininkų.

Statyba 3D spausdintuvu . (2017 m. Balandžio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/statyba-3d-spausdintuvu.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 25 d. 11:45