Stilinga kalba – autoriaus gebėjimas savitai perteikti individualią patirtį ir įžvalgas, jaučiant atsakomybę už kiekvieną žodį. Ar šiandienos rašytojams būdinga tokia atsakomybė?


Kas yra stilinga kalba. Stilinga kalba 2014 kalba. Stilinga kalba lietuviu literaturoje.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 4 potemė su planu. 4. Stilinga kalba – autoriaus gebėjimas savitai perteikti individualią patirtį ir įžvalgas, jaučiant atsakomybę už kiekvieną žodį. Ar šiandienos rašytojams būdinga tokia atsakomybė? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais.


Visi mes esame skirtingi, rašytojai taip pat. Kiekvienas literatūros atstovas turi sau būdingų ypatybių bei bruožų. Vieni stengiasi labiau perteikti jausmus, kiti daugiau dėmesio skiria aplinkai, treti visą savo kūrybą sutelkia į pagrindinių veikėjų paveikslus. Galima teigti, kad kiekvienas rašytojas turi sau būdingą kūrybos stilių. Vienas iš stiliaus aspektų yra rašymo kalba. Tai yra autoriaus sugebėjimas savitai ir unikaliai perteikti individualią patirtį ir įžvalgas. Taip tarsi yra jaučiama atsakomybė už kiekvieną žodį ar sakinį. Šiandien savo kalboje aptarsiu šių laikų rašytojų kūrybą ir bandysiu įžvelgti jų kalbos stiliaus subtilybes.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (888 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • Stilinga kalba – autoriaus gebėjimas savitai perteikti individualią patirtį ir įžvalgas, jaučiant atsakomybę už kiekvieną žodį. Ar šiandienos rašytojams būdinga tokia atsakomybė?
    10 - 1 balsai (-ų)
Stilinga kalba – autoriaus gebėjimas savitai perteikti individualią patirtį ir įžvalgas, jaučiant atsakomybę už kiekvieną žodį. Ar šiandienos rašytojams būdinga tokia atsakomybė?. (2014 m. Vasario 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/stilinga-kalba--autoriaus-gebejimas-savitai-perteikti-individualia-patirti-ir-izvalgas-jauciant-atsakomybe-uz-kiekviena-zodi-ar-siandienos-rasytojams-budinga-tokia-atsakomybe.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 00:50