Strateginis valdymas AB Lietuvos draudimas


Marketingo kursinis darbas. Įvadas. Draudimas ir jo reikšmė žmonių gyvenime. AB „Lietuvos draudimas“. Išorinės aplinkos analizė. Pest analizė. Vidinės aplinkos analizė. Strateginės rekomendacijos. Išvados ir pasūlymai. Naudota literatūra.


Strateginis valdymas yra iš esmės skirtinga veikla, palyginti su įprastiniu valdymo organizavimu ar operatyviniu valdymu. Jis skiriasi ir nuo strateginio planavimo, nors pastarasis padarė namažą įtaką įvairioms strateginio valdymo koncepcijoms. Strateginio valdymo veikla dar labiau skiriasi nuo praktikos, būdingos daugeliui Lietuvos įmonių ir organizacijų.

Savo darbe atliksiu strateginį auditą AB „Lietuvos draudimas“. Mano pasirinkimą lėmė, tai, jog šioje įmonėje aš dirbau daugiau nei metus laiko, vadybininke ir ji yra lyderė Lietuvos draudimo rinkoje. Aprašysiu išorinės ir vidinės aplinkos analizes.

Strateginis valdymas AB Lietuvos draudimas. (2014 m. Lapkričio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/strateginis-valdymas-ab-lietuvos-draudimas.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 18 d. 22:13