Superskaliariosios sandaros procesoriaus modeliavimas ir tyrimas


Elektronikos laboratorinis darbas. Darbo tikslas: išmokti kurti superskaliariosios sandaros procesorių modelius simplescalar modeliavimo terpėje. Ištyrinėti funkcinių įrenginių skaičiaus įtaką superskaliariojo procesoriaus našumui.


Išmokti kurti superskaliariosios sandaros procesorių modelius simplescalar modeliavimo terpėje. Ištyrinėt4 pav. Slankaus kablelioiš pirmo paveikslo galima pastebėti, kad didžiausias procesoriaus ciklą tenkančiu vienai instrukcijai atlikti skaičius yra, kai sveikųjų skaičių ali skaičius yra 1, su skaičiais 2,3,4,5 tiek su printf tiek su test-math yra vienodas. Atliktu instrukcijų per vieną procesoriaus cilką skaicius yra beveik vienodas, tik su ali skaičiumi yra mažiausias. Sveikųjų skaičių dalybos ir daugybos itaisų grafikas nekinta ir yra vienodas printf ir test-math atžvilgiu.

Slankaus kablelio sveiku , dalybos ir daugybos – grafikas nekinta printf ir test-math atzvilgiu tai matome ir paveiksluose.

Superskaliariosios sandaros procesoriaus modeliavimas ir tyrimas. (2011 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/superskaliariosios-sandaros-procesoriaus-modeliavimas-ir-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 21 d. 22:39