Sveikatos draudimas, esmė, sveikatos draudimo rūšys


Teisės savarankiškas darbas. Įvadas. Draudimas. Draudimo esmė. Draudimo funkcijos. Draudimo objektai ir draudimo formos. Draudimo klasifikavimas. Sveikatos draudimas. Sveikatos draudimo teisės normos. Privalomas sveikatos draudimas. Privalomąjį sveikatos draudimą vygdančios institucijos. Draudiminis įvykis bei išlaidų kompensavimas. Papildomas (savanoriškas) sveikatos draudimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Sveikatos draudimas užtikrina žmogui saugumą, sumažina baimę dėl savo sveikatos. Privalomasis sveikatos draudimas užtikrina ne tik nemokamą sveikatos priežiūrą visiems žmonėms, už kurią moka valstybė, bet ir užtikrina, kad žmogus, kuris yra nepasiturintis ir negali sau leisti kai kurių medicininės priežiūros paslaugų, gautų tinkamą ir kvalifikuotą sveikatos priežiūrą. Tai ypač svarbu, kalbant apie įvairias užkrečiamąsias ligas. Turbūt mūsų šalies laukia dar palyginti ilgas laikotarpis, kol pagal draudimo rodiklius priartėsime prie Vakarų kraštų lygio. Tačiau draudimo veiklos suaktyvėjimas, jo svarbos geresnis supratimas yra pakankamai žymūs.

Sveikatos draudimas, esmė, sveikatos draudimo rūšys. (2014 m. Vasario 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/sveikatos-draudimas-esme-sveikatos-draudimo-rusys.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 09:48