Svetainės kūrimas


Informatikos kursinis darbas. Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Darbo eiga. Svetainės vizija. Svetainės išvaizda. HTML kodas. Svetainės talpinimas serveryje. Išvados.


Kiekviena šiandieninė įmonė, norėdama turėti, kuo didesnį klientų skaičių tiesiog privalo turėti internetinę svetainę. Kadangi tokiu būdų, su ganėtinai nedidelėmis išlaidomis, galima pateikti informaciją apie savo paslaugas didžiuliai daliai vartotojų, o ir vartotojams toks informacijos pateikimas yra žymiai patogesnis bei lengviau pasiekiamas. Taigi, šiame darbe aptarsiu svetainės sukūrimo eigą „Eulanta“ įmonei, kuri užsiima šakočių gamyba.

Pagrindinės darbo priemonės, naudotos svetainės sukūrimui, buvo nemokamas teksto redaktorius Notepad++ bei pagrindinės naršyklės: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome ir Opera (naujausios jų versijos) – tam, kad būtų galima patikrinti ar svetainės dizainas bus atvaizduojamas kokybiškai kiekvienam vartotojui atsivėrus svetainę su skirtinga naršykle.

Svetainės kūrimas. (2014 m. Kovo 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/svetaines-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 05:51