Tarpasmeniniai santykiai


Tik harmoningi gamtos ir zmogaus santykiai isugdo meile savo krastui. Socialinio įsiskverbimo modelis. Tarpasmeniniu santykiu rusys. Tarpasmeniniai santykiai ir jų rušys. Tarpasmeniniai santykiai tai. Socialinio įsiskverbimo modeliai. Santykiai tai. Tarpasmeniniai santykiai svarbūs. Tarpasmeniniai verslo santykiai. Tarpasmeniniai santykiai ir jų rūšys. komanda..

Psichologijos skaidrės. Tikslas ir uždaviniai. Tikslas:išnagrinėti tarpasmeninių santykių raidą žmogaus gyvenime. Uždaviniai:išsiaiškinti kas yra tarpasmeniniai santykiai. Kaip vystosi tapasmeniniai santykiai. Kuom tarpasmeniniai santykiai yra svarbūs. Bendroji sąvoka. Kaip vystosi santykiai ir nuo ko priklauso jų pobūdis? Tarpusavio priklausomybės modelis. Socialinio įsiskverbimo modelis. Atsiskleidimas santykiuose. Kodėl mes atsiskleidžiame kitam asmeniui? Atsiskleidimas ,kokie jo privalumai ir kokie atvirumo pavojai. Galimi atsiskleidimo pavojai(pagal j. Derlega):. Atsiskleidimo normos. Draugystė. Draugystės iširimo priežastys. Meilė. Meilės rūšys. Santykių iširimas. Santykių iširymo pakopos. Santykių iširymas. Priežastys. Išvados. Literatūra.


Tarpasmeniniai santykiai –tai žmonių padėtis visuomenėje vienas kito atžvilgiu

Tarpasmeniniai santykiai vystosi palaipsniui,pakopomis.Yra santykių raidos modėliai,kurie parodo, kaip nuo paviršutiniško bendravimo pereinama prie vis gilesnio ir artimesnio

Tarpasmeniniai santykiai svarbūs tuom, kad kiek vienas žmogus siekia turėti šeima,meilę,draugus, būti mylimu, naudingu, rūpintis kitais,palaikyti ryšius su kitais.

Tarpasmeniniai santykiai. (2012 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/tarpasmeniniai-santykiai.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 12:10