Tarptautinių žodžių vartojimas


Kalbos kultūros savarankiškas darbas. Tarptautinių žodžių vartojimas. Savarankiškas darbas. Pabraukite tarptautinius žodžius. Surašykite tarptautinius žodžius ir naudodamiesi „ Tarptautinių žodžių žodynu ‘‘ paaiškinkite reikšmę.


Praktikantas optimaliai taikė diferencijuotus aktyvinimo metodus ir provokavo paskaitos dalyvių mąstymą. Jaunasis specialistas nuolat fiksavo diskusijos eigą: jeigu kuris nors dalyvis nesugebėdavo formuluoti minčių, operatyviai reaguodavo ir padėdavo. Jo inicijuota diskusija buvo tikrai informatyvi ir rezultatyvi. Būsimas finansų specialistas demonstravo toleranciją, matėsi didelis klausytojų komfortas, kuris neabejotinai susijęs su saugumo jausmu, kai galima diskutuoti tiek apie pozityvius, tiek apie negatyvius aspektus. Praktikanto darbo efektyvumą lėmė jo mokėjimas lengvai užmegzti kontaktą su žmonėmis, sugebėjimas motyvuoti save ir kitus, t.y. kelti norą veikti ir skatinti entuziazmą. Užsienyje tai seniai žinoma praktika, o mes turime dar daug ką koreguoti. Pirmiausia, mieli kolegos, mums reikia operatyviau reaguoti į kintančios visuomenės poreikius. Džiaugiuosi, kad pradedantis specialistas sugebėjo pasirinkti reikiamą strategiją ir taktiką – jam pavyko realizuoti savo tikslus ir uždavinius.

Praktikantas optimaliai taikė diferencijuotus aktyvinimo metodus ir provokavo paskaitos dalyvių mąstymą. Jaunasis specialistas nuolat fiksavo diskusijos eigą: jeigu kuris nors dalyvis nesugebėdavo formuluoti minčių, operatyviai reaguodavo ir padėdavo. Jo inicijuota diskusija buvo tikrai informatyvi ir rezultatyvi. Būsimas finansų specialistas demonstravo toleranciją, matėsi didelis klausytojų komfortas, kuris neabejotinai susijęs su saugumo jausmu, kai galima diskutuoti tiek apie pozityvius, tiek apie negatyvius aspektus. Praktikanto darbo efektyvumą lėmė jo mokėjimas lengvai užmegzti kontaktą su žmonėmis, sugebėjimas motyvuoti save ir kitus, t.

Tarptautinių žodžių vartojimas. (2015 m. Gegužės 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/tarptautiniu-zodziu-vartojimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 04:28