Televizijos laidos stebejimo analizė


Vadybos savarankiškas darbas. Televizijos diskusijų laidos „ tv pagalba “ stebėjimas ir analizė. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas.


Savarankiškas darbas atliktas stebint diskusijų laidą „TV pagalba“, kuri buvo rodoma 2014m. sausio 31d., 17:00 valandą per “TV3”. Diskusijoje dalyvavo 4 asmenys, t.y. Vedėja Gerda, Pagyvenusi moteris Aldona, marti Gražina, Gražinos sūnus Andrius ir jo žmona Kristina susituokę 2 metus bei jų maža dukrytė, Kristinos įmotė Zita. Laidoje buvo nagrinėjama „ Pykstu ant marčios, kad sūnumi nesirūpina, o jos santuoka byra“.

Diskusijos metu buvo kalbama apie jauną šeimą Tomą ir Kristiną bei jų vos kelerių metukų dukrytę. Jų santuoka byra per marčią Gražiną, kuri vis kišasi į sūnaus gyvenimą. Neleidžia sūnui pačiam išsiaiškinti kilusių problemų su žmona Kristina. Vienas kitą kaltina, kiekviena pusė turi savo skirtingą nuomonę, o tiesos nepripažįsta. Andrius mama Gražina prižiūri jo dukrą, kol Kristina per savaitę būna išvažiavusi į mokslus, o už tai prašo jai mokėti 400lt į mėnesį, o Kristina yra neįgali, 2 grupės.

Televizijos laidos stebejimo analizė. (2015 m. Birželio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/televizijos-laidos-stebejimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 20 d. 14:37