Tema kultūra


Moketi svetima kalba reiskia pazinti kultura. Mokėti svetimą kalbą. Moketi svetima kalba reiskia ir pazinti kultura. Moketi kalba tai pazinti kultura. Kalbejimas temos 2010 istoriniai filmai. Svetima kalba ir kultura. Svetima salies kultura. Mokėti svetimą kalbą reiškia ir pažinti kultūrą. Pazinti svetima kultura. Dalyvavimas jaunimo organizacijose skatina pazinti ir puoseleti salies kultura.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas, kad ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.


Filmai. Be jų televizija neįsivaizduojama. Ar bent kada susimąstėme, kokią dalį jie sudaro televizijos programoje? Manau kiekvienas atsakytumėme, kad tikrai didelę. Šiuo metu yra atsiradę ir gana nemažai internetinių svetainių, kuriose už taškus galima pažiūrėti sau patinkantį filmą kada panorėjus. Tai dar labiau skatina žmones žiūrėti filmus. Tačiau esant tokiai didelei pasiūlai sunku atsirinkti dėmesio vertą filmą, o tai yra gana rimta problema.

Manau pastebėjote, kad pažiūrėjus vienus filmus, jie tiesiog išnyksta iš atminties, ir pažiūrėjus tokį filmą jautiesi kaip beprasmiškai praleidęs laiką. Tokie filmai dažniausiai būna šiuolaikinės tuščios komedijos, beprasmiai veiksmo ir koviniai filmai, pavyzdžiui lietuvių režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „zero“, kuris bando žiūrovus papirkti tuščiais, pigiais juokeliais, krauju, muštynėmis. Jie visi būna panašūs, nuspėjama pabaiga, paprasto turinio ir kiekvienam suprantami.

Tema kultūra. (2012 m. Lapkričio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/tema-kultura.html Peržiūrėta 2017 m. Spalio 24 d. 09:02