Termografinės analizės laboratorinis darbas


Statybos laboratorinis darbas. Termografinės analizės laboratorinis darbas.


Diferencinės terminės analizės metodu tiriamos tokios cheminės reakcijos ir procesai: dehidratacija, disociacija, lydymasis, polimorfiniai virsmai, reakcijos kietoje būsenoje. Įvairios konstrukcijos termografuose kaitinant arba aušinant medžiagą, gaunamos kreivės, kurios ir parodo būdingus šiluminius efektus, susijusius su medžiagos pokyčiais kaitinimo metu. Kiekvienos konstrukcijos termografams būdinga tai, kad krosnelėje viename tigliuke kaitinama tiriamoji medžiaga, o kitame – etaloninė. Yra termografų, kuriuose kaitinama medžiaga kartu ir sveriama, todėl ir galima gauti ir tiriamosios medžiagos dinaminius masės pokyčius.

Laboratorinio darbo tikslas buvo nustatyti tiriamą medžiagą, aprašyti tos medžiagos masės nuostolių kreivės kitimo priežastis ir vykstančius procesus kylant temperatūrai. Termografinės analizės rezultatai pateikti 1 diagramoje.

Termografinės analizės laboratorinis darbas. (2012 m. Balandžio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/termografines-analizes-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 16:14