Testavimai krepšinyje


Kūno kultūros savarankiškas darbas.

Staigioji jėga - vertikalaus šuolio testas ( iš ang. vertical jump test ). Tikslas. Lankstumo testas sedėk ir siek iš ang. sit and reach . Tikslas. Cm inches cm. Stovėjimo pusiasvyros testas iš ang. standing balance test . Tikslas. Greitumo testas iš anglų. speed test . Tikslas. Vikrumo testas iš anglų. 505 agility test . Tikslas.


Eiga- Gera pramankšta kurią nurodo treneris, kad traumų tikmybė būtų sumažinta iki minimumo sportininkas stovi prieš paženklintą sieną ir siekia su rankom, pasistiebdamas pasiekti kuonauksčiau sienos. Atleto vienos rankos pirštų galai gali būti pažymėti dažais ar pan, kad būtų galima užfiksuoti rezultatą. Tai vadinama stovėjimo aukščio siekimu.

Vėliau tiriamasis atsistoja toliau nuo sienos ir pašoka aukštyn kuo įmanoma aukščiau (kad šuolis būtų efektyvesnis, padedama sau su rankom ir kojom). Tai vadinama aukščio siekimu pašokus.

Skirtumas tarp aukščio siekimo stovint ir pašokus yra rezultatas. Bandymai atliekami tris kartus ir rezultatai užrašomi.

Eiga- Gera pramankšta kurią nurodo treneris, kad traumų tikmybė būtų sumažinta iki minimumo. Sportininkas atsisėda ant grindų prieš matavimo dėžę ir pėdom atsiremia į ja. Kojos turi būti ištiestos ir suglaustos, keliai nelenkiami. Testo metu treneris gali uždėti rankas ant sportininko kelių, kad jie nesilenktų.

Testavimai krepšinyje. (2016 m. Kovo 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/testavimai-krepsinyje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 17 d. 21:59