"The Dash'' išmaniosios ausinės


Inžinerijos skaidrės.

„The dash“ išmaniosios ausinės. Įvadas Produkto pristatymas Produkto pranašumai ir išskirtinės savybės. Įvadas.   Šių dienų žmonės kuria nuolat skubančią. Produkto pristatymas. Vokiečių kompanijos „Bragi“ užsibrėžtas tikslas sukurti „The dash“ išmaniąsias ausines. Rinka. Produkto rinka yra. Konkurentai. Pagrindiniai ausinių „The dash“ konkurentai yra mobiliųjų telefonų gamintojai. Turto ir išteklių aprašas. Prieš pradedant gamybos. Gamybos veiklos ir įdiegiamų technologijų aprašas. Kaip jau buvo. Išvados. Apibendrinus, galima teigti, kad „The Dash“ daugiafunkcinės ausinės iš tiesų patenkintų daugumos žmonių poreikius. Naudota literatūra.


Įvadas; Produkto pristatymas; Produkto pranašumai ir išskirtinės savybės; Rinka; Konkurentai; Turto ir išteklių aprašas; Gamybos veiklos ir įdiegiamų technologijų aprašas. Išvados.

  Šių dienų žmonės kuria nuolat skubančią, inovacijų besivaikančią visuomenę. Metams bėgant, laiko taupymo sumetimais, ji įprato daug veiksmų atlikti vienu metu. Technologijų kūrėjai pastebėjo, jog žmonių poreikiai auga ir jiems prireikia vis daugiau daugiafunkcinių įrenginių. Vieni iš jų yra išmanieji telefonai, išmanieji laikrodžiai, išmanioji navigacinė sistema bei daugelis kitų. Garso aparatūros sferoje inovatorišką idėją siūlo kompanija „Bragi“. „The Dash“ – tai ausinės, muzikos grotuvas, pulso ir aktyvumo matuoklis bei komunikacinė priemonė viename.

Vokiečių kompanijos „Bragi“ užsibrėžtas tikslas sukurti „The dash“ išmaniąsias ausines, net ir turint omenyje šių laikų technologijas, gali pasirodyti neįtikėtina idėja. Pirminė šių ausinių funkcija yra tokia pati kaip ir kitų – jos skirtos muzikos klausymuisi.

  • Inžinerija Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Gabija
  • 15 puslapių (433 žodžiai)
  • Inžinerijos skaidrės
  • MS PowerPoint 322 KB
  • "The Dash'' išmaniosios ausinės
    10 - 7 balsai (-ų)
"The Dash'' išmaniosios ausinės. (2016 m. Gegužės 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/the-dash-ismaniosios-ausines.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 26 d. 20:51