Tiesioginių ir netiesioginių matavimų paklaidos


Tiesioginiu ir netiesioginiu matavimu paklaidu vertinimas. Tiesioginio matavimo paklaida. Tiesioginiai matavimai. Geodezinių matavimų paklaidos. Tiesioginiai ir netiesioginiai matavimai.. Tiesioginiu ir netiesioginiu matavimu paklaidu vertinimo isvados. Matavimu paklaida. Tiesioginiai matavimai vidutines kvadratines paklaidos uzdaviniai. Netiesioginė paklaida.

Fizikos laboratorinis darbas. Tiesioginių ir netiesioginių matavimų paklaidos. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Apskaičiuojame medžiagos tankį. Skaičiavimų rezultatus surašome į lentelę. Išvados. Šaltiniai.


Vidutinė tiesiogiai išmatuoto dydžio diametro paklaida yra didesnė nei vidutinė kvadratinė to paties dydžio paklaida. O netiesiogiai apskaičiuoto dydžio masės tankio ribinė paklaida δρ1>δρ tiriamosios medziagos tankis yra 2568kg/m3, aliuminio tankis yra 2700kg/m3, todel galima manyti, kad bandinys buvo pagamintas iš aliuminio.

Tiesioginių ir netiesioginių matavimų paklaidos. (2012 m. Gruodžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/tiesioginiu-ir-netiesioginiu-matavimu-paklaidos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 15:50