Tikyba (4)

639 dokumentai
Budizmas skaidrės (2)
Budizmas. “Su savo priešu elkis taip, kad jis taptų laimingas.” Dalai Lama. Budizmas – pasaulinė religija, atsiradusi šiaurės Indijoje I tūkstantmečio prieš mūsų erą viduryje. Buda. Budizmas, kaip ir Hinduizmas, tiki karma ir atgimimu (reinkarnacija). Šventieji raštai. Aš prisiekiu atsisakyti. 4 prakilniosios tiesos. ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 26 psl.
2013 11 14
Dievas skaidrės
Skaidrės apie Dievą. Kodėl Dievas davė laisvą valią ir sąžinę?. Sąžinė. Laisva valia — nuostabi dovana. Kaip esame sukurti. Tobula pradžia. Laisvė ribota.
Tikybos namų darbai, Namų darbas, 13 psl.
2013 05 26
Dievo ir baznyčios įsakymai
Dievo Ir bažnyčios įsakymai. Darbas grupelėse. Grupelė. Kas yra dešimt Dievo įsakymų?. Dievo įsakymai. Bažnyčios įsakymai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 12 psl.
2014 03 12
Homoseksualumas
Homoseksualumas. Homoseksualumas – kas tai?. Homoseksualumas – tai viena iš lytinės orientacijos krypčių. Homoseksualumo priežastys. Lyties tapatumo supainiojimas. Požiūris į homoseksualumą. Baimė atskleisti seksualinę orientaciją artimiesiems. Gėjus- tai homoseksualas vyras, kuriam patinka kiti vyrai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 10 psl.
2015 12 08
Joga referatas Jogos šiuolaikinės mokyklos
Joga referatas. Žinomiausios šiuolaikinės jogos mokyklos. Jų filosofija,pagrindiniai bruožai,veikla. Joga – tai filosofija, mokymas, menas ir gyvenimo būdas. Joga sanskrito kalboje. Joga balansuoja. Jogos tikslas. Joga – tai harmonija. Praktinis mokslas. Reiškia susijungimą. Savęs pažinimo būdas. Ilgus amžius jie tyrė. Jogos ...
Tikybos referatai, Referatas, 7 psl.
2015 01 25
Judaizmas skaidrės
Judaizmas. Uždaviniai. Judaizmo istorija. Judaizmo šventės. Judaizmo maldos tvarka. Judaistu gyvenimo ciklas. Šaltiniai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 11 psl.
2014 03 11
Kalėdų senelio laiškas
Mielas vaike. Tuk, tuk. S. Tai aš - Kalėdų Senelis. Šį kartą atėjau anksčiau, nes noriu tau šį tą pasakyti. Štai imu iš savo dovanų maišo tikrą eglutę. Papasakok kitiems, kad ši natūrali žaluma išlieka ištisus metus ir reiškia neišblėstančią žmonijos viltį. Traukiu iš maišo žėrinčią žvaigždę. Dievas pažadėjo ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 23 psl.
2014 09 07
Katalikų Bažnyčia ir jos struktūra
Įvadas. Bažnyčios struktūrų formavimasis. Bažnyčios struktūra. Vidinis bažnyčios gyvenimas. Hierarchija. Laipsniai. Administracinis susiskirstimas. Sakramentai ir šventės. Liturgija. Krikštas. Atgailos sakramentas. Šv. Mišių auka. Šventės. Pasninkai. Krikščionių papročiai. Išvados. Literatūra.
Tikybos referatai, Referatas, 10 psl.
2014 12 14
Krikščioniškasis požiūris
Krikščioniškasis požiūris. Krikščioniškasis požiūris į verslą. Krikščioniškas požiūris į verslininkystę gali būti suformuluotas taip verslas - tai žmonių poreikių tenkinimas. Verslininko krikščionio sprendimų priėmimo procesas unikalus tuo. Norint išsiaiškinti, ar žinome Dievo valią. Penkių apsisprendimo pakopų ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 17 psl.
2015 04 06
Lavey satanizmo sekta
LaVey Satanizmo sekta. Satanizmas. Lavey. LaVey satanizmas. Raganų kūjis. Šėtono bažnyčia. Juodosios mišios. Satanistų apeiga ir apranga. Žymiausi simboliai. Pastabos. Šaltiniai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 12 psl.
2013 11 28
Lyties keitimo operacija skaidrės
Lyties keitimo operacija. TErminai. Transvesticizmas. Transseksualumas. Lyties keitimas iš teisinės pusės. Lyties Keitimas iš Medicininės pusės. Lyties Keitimas iš Etinės pusės. Bažnyčios požiūris į Lyties keitimą. Pavyzdžiai Kristina Sheffield. Pavyzdžiai Thomas Neuwirth. Išvados. Literatūra.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 20 psl.
2015 03 16
Mirtis esė rašinys
Namų darbas: „ankstyva tėvo mirtis“. Ese apie mirtį.
Tikybos esė, Esė, 3 psl.
2012 04 09
Mistika konspektas
Kodėl gi žmonės atsigręžia į senuosius ritualus , mėgaujasi šamaniško transo malonumais. Šamanizmas ir Lietuva. Užgavėnių kaukė. Įvairios kaukės rūšys Daina. Lietuviškoji ir indikoji gyvenimo fazių sistema. Ekstremalios būsenos. Graikų mistinė filosofija Plotino tikrovės pažinimo praktinis pobūdis.
Tikybos konspektai, Konspektas, 5 psl.
2015 05 08
Pasaulio religijos (4)
Įvadas. Religijos apibrėžimas. Religija ir sociologija. Senovės religijos. Dabartinės religijos. Hinduizmas. Budizmas. Judaizmas. Krikščionybė. Islamas. Išvados. Naudota literatūra.
Tikybos referatai, Referatas, 18 psl.
2015 12 13
Refleksija. Įžvalgos apie Dievą ir žmogų
Įvadas. Mano įžvalgos, dėstymas. Išvados.
Tikybos namų darbai, Namų darbas, 5 psl.
2012 03 12
Religija ir bažnyčia
Religija ir Bažnyčia
Tikybos rašiniai, Rašinys, 3 psl.
2014 04 29
Religijotyros egzaminas Judaizmas, Krikščionybė, Islamas
Religijotyros egzaminas - judaizmas , krikščionybė , islamas.
Tikybos konspektai, Konspektas, 4 psl.
2015 10 18
Sekta Rojaus vartai skaidrės
Rojaus vartai. Sekta. Eklektiška krikščioniškos kilmės sekta. Apie sekta. 1997 sektos 39 nariai (21 moteris ir 18 vyrų. Applewhite įtikino sektos narius nusižudyti. Rojaus vartai buvo slapta New age religija. Nusižude“Rojaus vartai,sektos nariai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 7 psl.
2015 02 01
Skaidrės apie Dievą Perkūną
Lietuvių dievai ir deivės. Senovės lietuviai gyveno gamtoje. Gamta buvo labai graži ir labai paslaptinga. Gamta buvo ir draugas, ir priešas. Todėl lietuviai tikėjo, kad gamtoje gyvena ypatingos būtybės. Jos gali daryti ir gera, ir bloga. Senovės lietuvių tikėjimas panašus į kitų pasaulio šalių pagoniškas religijas. Mūsų ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 23 psl.
2014 03 21
Adventas ir Kalėdos
Adventas ir. šv. Kalėdos. Adventas. Krikščionių religijoje laikotarpis. Adventas – ne tik ramybės, bet ir paslaptingas. Advento laiku būdavo draudžiama dirbti kai kuriuos darbus. Per adventą žmonės. Advento dainos. Šimtai advento dainų apdainavo paukščių. Šv. Kalėdos. Tai senas šaknis turinti žiemos saulėgrįžos. Pirmą ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 11 psl.
2015 01 14
Baltoji brolija
Baltoji brolija. Baltoji brolija – tai viena iš ezoterinių sektų. Sekta pasižymi kraštutinai dideliu labilumu sektos vadovai visada važinėja. Baltoji brolija pagarsėjo. Žodis „Baltas" apibūdina ne rasę.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 7 psl.
2014 10 14
Baltų religija - pagonybė
Baltų religija - pagonybė. Religijos kilmė. Pagonybės pradininkai. Dievo samprata ir šventykla. Religijos išpažinimas. Požiūris į žmogų ir žemiškąjį gyvenimą. Pagrindinės vertybės , mokomos tiesos. Požiūris į pomirtinį gyvenimą. Skirtumai tarp krykščionybės. Naudota literatūra.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 10 psl.
2016 01 23
Darni šeima
Darni šeima. Kas yra darna? Kas yra šeima? Darni šeima. Kokio šeimos modulio laikomasi Lietuvoje? Šeimos darnumą parodo skaičiai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 7 psl.
2013 10 06
Egiptiečių tikėjimas skaidrės
Egiptiečių tikėjimas. Pamokos uždaviniai. Šventais buvo laikomi ir kaikurie gyvūnai. Faraonas maištininkas. Dievai ir Deivės. Saulės dievas Ra. Derlingumo ir pomirtinio pasaulio dievas Ozyris. Tėbų miesto globėjas Amonas. Faraonų globėjas Horas. Meno ir meilės deivė Hatora. Šeimos deivė Izidė. Setas. Anubis. Totas. Pomirtinis ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 25 psl.
2015 02 15
Islamas konspektas
Islamas šiuolaikiniame pasaulyje 1 paskaita. Islamo mokymas ir ritualai. Džibrailas Gabrielius. Mikailas Mykolas. Iblis šaitan –. Salat namaz.
Tikybos konspektai, Konspektas, 6 psl.
2015 05 08
Islamas religija skaidrės
Islamas. Islamo religija susiformavo apie 610 metus. Islamo simbolis. Žmonėms, gyvenantiems dykumose. Alachas. Alachas - Korane vartojamas arabiškas žodis. Tikėjimo pradininkas –. MUHAMEDAS. Muhamedas buvo pirklys ir gyveno Mekos mieste. Šventoji knyga - KORANAS. Mahometas nemokėjo nei skaityti nei rašyti. Maldos namai - MEČETĖ. ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 17 psl.
2014 05 15
Islamas, jo atsiradimas
Islamas jo atsiradimas. Prieš atsirandant islamui. Pranašas Mahometas. Reakcija į naująją religiją. Islamo religijos simboliai. Mečetė. Šventoji islamo knyga. Korano arkanai (svarbiausi reikalavimai). Kiti Korano reikalavimai. Pasiruošimas Vudu maldai (ištrauka). Pažvelgus giliau į islamą. Informacijos šaltiniai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 19 psl.
2014 03 06
Islamo šalių gyventojai
Islamo šalių gyventojai. Tautos arabai, persai, turkai. Gyventojų tankumas. Moterų vieta islamo šalyje. Islamo pasaulis. Hadžas- musulmonų svajonė. Penki svarbiausi islamo įsakymai.
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 11 psl.
2014 02 13
Jausmai
Jausmai. Jausmų neišvengsi. Visi jausmai ir emocijos žmogui vienodai reikalingi ir reikšmingi. Neretai nepriimtinų, nemalonių jausmų bandoma išvengti ar karštligiškai jų atsikratyti. Prisimink, kad jausmai tarsi audros - turi pradžią. Pyktis. PaVydas. Apie jausmus. Visų jausmų vardyti ir skaičiuoti neverta. Teigiami ir negiami ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 16 psl.
2014 10 05
Jehovos liudytojai
Jehovos liudytojai. Jehovos liudytojai- religinė organizacija. Bruožai. Labai pabrėžia savo. Įkūrėjas. Čarlzas T. Kuo tiki? Vietoje žodžio „Viešpats“ Naujojo Testamento vertime dažniausiai naudojamas tikrinis vardas „Jehova“. Pasaulio istoriją traktuoja kaip teisminį tyrimą Pirmasis žmogus – Adomas – nepaklus Jehovos ...
Tikybos skaidrės, Skaidrės, 11 psl.
2014 05 14