Tolerancija rašinys


Ar tolerancija tebelaikoma vertybe. Rasinys apie tolerancija. Rasinys tolerancija. Samprotavimo rasinys apie tolerancija. Rasiniai apie tolerancija. Tolerancija rasinelis. Ar tolerancija tebelaikoma vertybe?. Tolerantiskumas rasinys. Tolerancijos rasinys. Tolerancija rasiniai.

Lietuvių rašinys. „Tolerancija. Šalia manęs – kitas žmogus. “.


Tolerancija – kantrybė, pakanta, priešingos nuomonės, pažiūrų, tikėjimo, įsitikinimų gerbimas. Kiekvienas žmogus turėtų žinoti, kas yra tolerancija ir ką ji reiškia. Nes gyvendami savo gyvenimą visi esame susidūrę su šiuo daug ką reiškiančiu ir daug ką pasakančiu žodžiu. Taip pat turėtumėme žinoti, jog lapkričio 16-oji yra tarptautinė tolerancijos diena.

Žinodama, kad tolerancija yra labai būtina ir vystoma vertybė, galiu drąsiai sakyti, jog tolerancija suteikia laisvę ir lygybę bei saugumo jausmą, kiekvienam vis kitokiam, savo religiją išpažįstančiam, savo nuomonę ir įsitikinimus pripažįstančiam žmogui.

Tolerancija rašinys. (2014 m. Gegužės 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/tolerancija-rasinys.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 03 d. 02:28