Transportavimo mašinos


Cemento vakuuminis siurblys. Pneumatinis cemento transportavimas.

Statybos kursinis darbas. Darbas su skaidrėmis. Įvadas. Bendros žinios. Automobiliai. Traktoriai. Priekabos. Geležinkelų transportas. Transportavimo ir pakrovimo- iškrovimo mašinos. Kaušiniai transporteriai (elevatoriai). Sraigtiniai transporteriai (šnekai). Pneumatinio medžiagų transportavimo mašinos. Krautuvai. Literatūra.


Šiais moderniais laikais yra daugybė būdų transportuoti įvarias medžiagas į bet kurį pasaulio kampelį. Transportuoti padeda įvairūs irenginiai: automobilai, laivai, lėktuvai, bėginės transporto priemonės ir kt. Transporto priemonės pasirenkamos pagal optimaliausia sprendimą.

Vakuuminiai cemento iškrovėjai esti 30-60 t/h našumo (64 brėž.). Tokie iškrovėjai sudaryti iš savaeigio surenkamojo įrenginimo 1, iš kurio cementas lanksčiu bamzdžiu patenka į sėsdintuvą 2, vakuuminis siurblys 3 iš sėsdintuvo per filtrus 4 siurbia orą, surenkamasis įrengimas – savaeigis, valdymas – distancinis. Iš sėsdintuvo cementas Šneku gali būti tiekiamas į pakrovimo vietą.

Transportavimo mašinos. (2013 m. Kovo 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/transportavimo-masinos.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 09:19